Fotograf/ka Tábor je tu pro Vás

Fotografování je umění i věda. Nikdo nemůže stoprocentně rozhodovat co je správné a co špatné. Každý kolem sebe vidí věci jinak. Fotografie, to je malba světlem. A právě přirozené světlo je tím nejlepším společníkem při focení. Každá denní doba má svoji specifickou kvalitu. Nejlepší dobou na focení je tzv. Zlatá hodina. Mluvíme o době těsně před východem a západem Slunce.

Fotografování v Táboře za každého počasí

Každý fotograf se, ale musí vyrovnat i s nepříznivým podmínkami, které přináší naše počasí. Osobně si myslíme, že pořídit dobrou fotku můžeme za každého počasí. Vždyt právě mlha, déšt nebo mrholení dodá fotce nevšední vzhled.
Fotoživě se zabývá focením portrétů, rodinných a párových fotek, svatebních fotek, firemních večírků…


Fotografické služby Tábor v interiéru i exteriéru

Focení probíhá v ateliéru nebo v exteriéru. Osobně doporučujeme focení v exteriéru, které umožnuje lépe zachytit přirozenost a danou atmosféru. Exteriér nemá žádné hranice. Nejsme zaměřeni pouze na fotografování v Táboře a blízké okolí, ale jsme ochotni přijet fotit kamkoli v České republice.

Fotoateliér Tábor v příjemném prostředí

Ateliérové focení provozujeme v Táboře. Nabízíme Vám tak osobní přístup a příjemné domácí prostředí a fotografie, které Vám zachytí okamžik na celý život. Rádi také přijedeme fotit k Vám domů, kde se zejména děti cítí nejlépe.

Táborský fotograf zachytí Vaši osobnost

Je pravděpodobné, že se na začátku fotografování budete cítit nejistě. Focení probíhá cca 45-60 minut. Přirozený pohled přichází až po pár minutách. Proto si na focení udělejte čas. Nejde nám o strojené fotografie. Našim úkolem je zachytit vaši osobnost. A zachytíme ji jedině tak, že budete samy sebou.

Volba oblečení na focení v Táboře

U oblečení je dobré řídit se jednoduchostí a minimalismem. Preferujeme modrou a bílou barvu, popřípadě černou. Určitě jednobarevné oblečení, maximálně proužky nebo květovaný vzor. Doporučujme se vyhnout nápisům a potiskům. Prosím věnujte výběru oblečení velkou pozornost a snažte se jednotlivé kousky sladit nejen samy na sobě, ale hlavně s ostatními členy.
Šaty – jsou ženské, krásné. Doporučujeme áčkový styl sukně, která sluší v podstatě každému typu postavy. Trochu problematické by mohlo být zvolení šatů bez ramínek, což nemusí být lichotivé pro ramena. Zde bychom zvolili lehký svetřík, který dokáže vše zachránit. Pokud zvolíte extravagantní šaty a chcete se fotit s partnerem, jeho oblečení volte jednobarevné.

Svatební fotograf Tábor

Nabízíme kompletní fotografování svatebních obřadů tak, aby byly Vaše vzpomínky stále živé. Svatební den je plný silných emocí. Jde nám o zachycení vašeho příběhu tak, aby fotografie vyprávěly o vaší lásce, radosti, citech a napětí. Máme rádi kreativitu, humor, detaily a nevšední krásu, kterou svatby nabízejí.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si předsvatební schůzku v Táboře, Poskytujeme předstatební schůzky, abychom se seznámili a vzájemné si sdělili představy, zodpovíme všecny vaše dotazy a vytvoříme vám služby na mírů dle vašich přání.