Fotokniha

Fotokniha od Saal Digital

Firma Saal Digital nabízí akci, kdy můžete získat poukazy na zhotovení fotoknihy výměnou za zveřejnění recenze.

Rozhodla jsem se poukaz využít k vytvoření portfólia mých fotografií. Vybrala jsem si velikost 28x19cm. Dále si můžete vybrat typ vazby, materiál, počet stránek a podobně. Kladně hodnotím přehledné zobrazení cen. Knihu můžete tvořit buď přes webové rozhraní a nebo přes aplikaci. Vybrala jsem si zhotovení přes aplikaci a byla jsem velmi spokojená. Aplikace je velmi jednoduchá a přehledná. Tvorba knihy mi zabrala tak kolem 30 minut. Nevyužila jsem žádnou z možností textu nebo šablon. Chtěla jsem klást největší důraz na samostatné fotografie. Zvolila jsem lesklý papír. Struktura papíru je velmi hezká a hlavně papír je dost pevný a tlustý.Fotografii můžete tisknout na dvě strany, ale já si zvolila na každou stranu jednu fotografii.

Saal digital je německá firma, ale web a veškerá komunikace probíhá v češtině. Co mě velmi překvapilo byla doba zhotovení knihy. Objednal jsem ji v neděli odpoledne a ve čtvrtek už jsem mohla listovat svojí knihou. Tak rychlé dodání jsem nečekala. Výhodou bylo také průběžné informování o stavu objednávky. Dobu dodání hodnotím hodně kladně.

Zpracování je na velmi vysoké úrovni. Jak kvalita tisku, tak použité materiály. Jsem nadšená z barev a jejich sytosti. Prostě správný wow efekt. S výsledkem jsem moc spojená. Za sebe tedy můžu říct, že Saal digital mohu jen vřele doporučit.

Možnost objednat knihu najdete na webu saal-digital.cz V případě, že budete chtít s tvorbou pomoci, neváhejte se na mne obrátit.

Mnou vytvořená fotokniha:

fotokniha