Svatební fotograf je tu pro Vás

Svatba je slavnostní vznik manželství. Den plný lásky, emocí, očekávní a napětí. Tento den vzájemně potvrzují dva lidé svůj závazek. Každá svatba je něčím jedinečná, ať už lidmy, místem, počasím nebo náladou.

Fotografování svatby

Fotoživě nabízí komplexní fotografické svatební služby. Nejde nám o dokumentrání fotografie bez zachycení atmosféry, strohé pózy svatebčanů vedle ženicha a nevěsty. Fotoživě se snaží zachytit krásné a přirozené okamžiky.

Ovládáme cit pro detail. Focení svatby není jen malování světlem. Je to poskládání obrázků, které vyprávějí harmonickou zprávu. A o čem? O vaší svatbě, která je neopakovatelná. Kde chyby jsou vlastně krásné, kde tečou slzy štěstí, kde se zapomene na starosti a problémy dnešního světa. Je to o lidech, kteří ještě věří v právé manželství. Den radostí, štěstí a oslavování lásky.

Termín focení svatby

Přípravy svatby začínají většinou rok či půl roku před jejím uskutečněním. Svatba je organizačně náročná věc. Valná většina svateb se odehrává v letních měsících s ohledem na vyšší pravděpodobnost hezkého počasí. Na výsluní je pořádání venkovních svateb.

Předsvatební schůzka

Poskytujeme předstatební schůzky, abychom se seznámili a vzájemné si sdělili představy, zodpovíme všechny vaše dotazy a vytvoříme vám služby na mírů dle vašich přání. Snažíme se o individuální přístup pro každý pár. Vaše spokojenost je pro nás nejdůlěžitější. Rádi bychom vyslechli na předsvatebním setkání oba partnery, abychom maximálně naplnili vaše očekávání a vize.

Předstvatební focení

Ideiální čas, jak se lépe poznat je předsvatební focení/párové focení. Focení probíhá formou procházy nebo stylzací na určitém místě. Focení trvá přiblitně 45-60 minut. Snímky budou sloužit nejen jako památka, ale také nám mohou poskytnou zpětnou vazbu, co a jak se vám libí či naopak nelíbí.